Press "Enter" to skip to content

Mirror Trader İşlem Platformu

admin 0

Mirror Trader İşlem Platformu sunduğu, otomatik, yarı otomatik ve manuel işlem emri verme imkanı ile yatırımcıların ilgisini önemli ölçüde çeken bir işlem platformudur. Web tabanlı çalışan yapısı ile yatırımcıların, sermaye yönetimlerini istedikleri her alandan gerçekleştirmesini mümkün kılmaktadır. Yatırımcılar Mirror trader ile gerçekleştirecekleri teknik analizler ile kendi stratejilerini oluşturabilecekleri gibi, Mirror Trader işlem platformunun en nitelikli özelliği olarak gösterilen strateji sekmesi altından yatırımlarına uygun strateji seçimini de kolaylık ile yapabilmektedir.

Gerçek Zamanlı Grafik Ekranı

miror_trader_platform

Piyasa değerlerini takip etmeniz için oluşturulmuş Gerçek Zamanlı Piyasa sekmesi oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Bu pencerede üst kısımda açtığınız piyasalar listelenmektedir. Parite değerlerinin hemen alt kısmından ulaşabileceğiniz üst menüde;

Mum Grafiği Zaman Dilimi butonu ile piyasa hareketlerini inceleyebildiğiniz grafikleriniz için zaman aralığı belirleyebilir

Osilatörler butonu ile gerçekleştireceğiniz teknik analizler için ihtiyaç duyacağınız tüm gösterge ve grafiklere ulaşabilir

  • Grafik Türleri butonu ile grafiklerinizin gösterim türünü seçebilir
  • Piyasa Algısı butonu ile hakim olan piyasa algılarının ekranınızda görünmesini sağlayabilir
  • Uzat ve Cetvel Butonları ile grafiğin görünürlük alanlarını değiştirebilir
  • Yakınlaştır ve Uzaklaştır butonları ile grafiğe ayrıntılı veya genel bir görünüm kazandırabilir

gercek-zamanli-grafik-ekraniGerçek Zamanlı Grafik ekranında al ve sat işlemlerini gerçekleştirmek için sağ üst köşede bulunan butonlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanından bu bölümde yer alan ok butonu ile Gerçek Zamanlı Grafik ekranınızın daha rahat bir görünüme kavuşmasını sağlayabilir, üst kısmında yer alan artı butonu ile yeni grafikler ekleyebilir, kayıt butonu ile işlem verilerinizi excell’e aktarabilir ve son olarak, ayrıntılı bilgiler için Daha Fazla Bilgi butonundan yararlanabilirsiniz.

Stratejiler Ekranı

Mirror Trader diğer işlem platformlarından farklı olarak, dünya genelinde gerçekleştirilen trading stratejilerine erişim imkanı sunmaktadır. Uzman analistlerin yatırım stratejileri uyarınca gerçekleştirdiği işlemleri kolaylıkla bu pencereden takip edebilirsiniz.

Akıllı Filtre; Stratejiler ekranının sol üst kısmından ulaşabileceğiniz buton ile sermaye miktarınıza ve işlem hacminize uygun stratejiler bulmanızda size yardımcı olacaktır. Bu ekranda En fazla seçilen, En iyi T-skoru sahibi, en fazla işlem gerçekleştirilen ve en fazla bakiyeye sahip strateji sahiplerini gözlemleyebilir, kendi yatırım stratejilerinizi bu sistemler uyarınca yönlendirebilirsiniz.

miror-trader-akıllı filtre

Özel Filtre; Stratejiler ekranının sol üst köşesinde bulunan özel Filtre butonu aracılığı ile ulaşabileceğiniz pencerede stratejileri sol tarafta yer alan kriter bölümleri ile istediğiniz şekilde filtreleyebilir, kendinize en uygun yatırım stratejilerini keşfedebilirsiniz.

miror-trader-ozel-filtre

Takip Listesi; Takip listesi ile ilgilendiğiniz stratejilere daha hızlı erişim imkanı yakalayarak, bu bölümde sunulan bir tablo ve grafikte ile strateji performanslarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Geçmiş

Bu sekmede hesabınızda otomatik, yarı-otomatik veya manüel olarak yaptığınız işlemlerinizin bir listesine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir